Мама думала, що її дочка просто дуріє. Але правда виявилася просто Шокуючою..

Стейсі Уерман живе в місті Траверс-Сіті, який розташований в штаті Мічиган.

 Одного разу вона побачила, як її дочка грає в туалеті. Мама сфотографувала дівчинку і хотіла вже відправити знімок чоловікові, але тут донька розповіла, що вона насправді робить.


Від почутого у жінки мурашки побігли. Правда обурила її до глибини душі, і Стейсі описала подію на своїй сторінці у Фейсбуці. Крик душі цієї мами знайшов підтримку у декількох десятків тисяч осіб, адже вона говорила про воістину жахливі речі!
Виявилося, що дівчинка, якій немає ще й чотирьох років, не просто так вилізла на унітаз. Таким чином вона вирішила показати мамі, чого їх навчали в садку. Там трирічним дітям викладали ази виживання в разі нападу озброєних терористів!
Після трагедії в Орландо суспільство вкрай стурбоване проблемою тероризму. Багато організацій стали проводити для своїх співробітників спеціальні курси, на яких розповідається, як потрібно поводитися в екстремальних ситуаціях. З згоди керівництва дитячого садка, в який ходить донька Стейсі Уерман, цього навчають навіть маленьких діток!
Зокрема на уроці говорилося, що якщо під час збройного захоплення ви опинилися в туалеті, то потрібно стати на унітаз, щоб злочинець не побачив ваші ноги під дверима.


«Політики, подивіться на цю картину. З вашої вини наші діти, онуки, а також наступні покоління змушені жити в постійному страху. Їм ледве виповнилося 3 роки, а вони вже навчаються, як ховатися в туалеті. У них просто вкрали безтурботне дитинство!
Я не кажу, що контроль за носінням і володінням вогнепальною зброєю повністю викорінить злочинність, але якщо це допоможе хоча б на один або два відсотки, то чому б не спробувати? Чому в світі немає універсальної бази даних власників вогнепальної зброї?» — запитує жінка.
Джерело: УкрМедіа

Мама думала, що її дочка просто дуріє. Але правда виявилася просто Шокуючою.. Мама думала, що її дочка просто дуріє. Але правда виявилася просто Шокуючою.. Reviewed by Denis 55 on 13:25 Rating: 5
ВСІ ПРАВА НА МАТЕРІАЛИ РОЗМІЩЕНІ НА САЙТІ ІЗ ПОСИЛАННЯМ НА ЗОВНІШІ ДЖЕРЕЛА НАЛЕЖАТЬ ЇХНІМ АВТОРАМ . На платформі Blogger.