Україну чекають незворотні зміни Клімату

Вже через 30 років почнуться незворотні зміни.

Через 30 років почнуться незворотні зміни клімату, тому потрібно ставити завдання перед українськими фахівцями вивчити можливість створення зони морського захисту в акваторії наших морів. Про це розповів міністр екології та природних ресурсів України Остап Семерак.

«Буду ставити завдання перед нашими фахівцями вивчити можливість створення зони морського захисту в акваторії наших морів. Незважаючи на масштаби проблеми, ми повинні і можемо знайти рішення, не ховаючись від прогресуючої загальносвітової тенденції зміни клімату та впливу на океан. За даними вчених, вже через 30 років почнуться незворотні зміни. Це критичний час», - резюмував Він.
Він підкреслив, що ці питання, зокрема, отримують сильну підтримку в особі президента США Барака Обами і держсекретаря Джон Керрі.
Джерело: УкрМедіа


Україну чекають незворотні зміни Клімату Україну чекають незворотні зміни Клімату Reviewed by Denis 55 on 23:21 Rating: 5
ВСІ ПРАВА НА МАТЕРІАЛИ РОЗМІЩЕНІ НА САЙТІ ІЗ ПОСИЛАННЯМ НА ЗОВНІШІ ДЖЕРЕЛА НАЛЕЖАТЬ ЇХНІМ АВТОРАМ . На платформі Blogger.