Одесу штормить: ллє, як з відра (фото)

Затоплене місто скували пробки.

В Одесі ллє, як з відра: розпочавшись ввечері в понеділок, у вівторок помірний дощ переріс в сильну зливу. Вулиці моментально перетворилися на річки: без високих чобіт у багатьох місцях не пройти. Дороги скували 9-бальні затори.
- Дощ у місті – це вирок, навколо – Армагеддон, - написала на її сторінці в соцмережах екс-радник губернатора області Зоя Казанжи. – Мабуть, досвід нічому не навчив владу. Не потрібно подвигів: достатньо організувати рух громадського транспорту, скасовані заняття в школах, а на роботу тільки викликати співробітників організацій, які забезпечують життєдіяльність міста.


Дерева падають на капоти автомобілів, ламаються і перегороджують проїжджу частину. На Соборній площі гілки заважають потрапити в підземний перехід. Адміральський проспект перекрили застрягли тролейбуси. Вулицю Балківську від Дюковського парку до Ольгіївського спуску перекрили рятувальники. А на Миколаївській дорозі дерево, впавши на авто, придавило дах і розбило лобове скло. Водія довелося госпіталізувати.
- У страхових кампаніях отетеріють: потрапили на збитки! - Діляться емоціями одесити.
Джерело: УкрМедіа

Одесу штормить: ллє, як з відра (фото) Одесу штормить: ллє, як з відра (фото) Reviewed by Denis 55 on 13:14 Rating: 5
ВСІ ПРАВА НА МАТЕРІАЛИ РОЗМІЩЕНІ НА САЙТІ ІЗ ПОСИЛАННЯМ НА ЗОВНІШІ ДЖЕРЕЛА НАЛЕЖАТЬ ЇХНІМ АВТОРАМ . На платформі Blogger.