Великі груди: погано чи Добре

В одних жінок груди маленькі, в інших - великі, іноді - до гіпертрофованих розмірів. З чим це може бути пов'язано і чому такі груди не завжди приносять радість її власниці?

Від чого залежить розмір грудей

Молочна залоза складається з шкірного покриву і залізистої тканини, яка прикріплена до грудної стінки куперовськими зв'язками - тяжами сполучної тканини. Навколо залози і між її часточками розташовується жирова тканина. Частка жиру в жіночих грудях може серйозно варіюватися; у деяких жінок похилого віку груди складаються тільки з жиру. Наслідком цього буває те, що розмір грудей може істотно залежати від дієти. Зростанням залоз управляють гормони (цим можна пояснити, чому об'єм грудей змінюється протягом менструального циклу або після завершення менопаузи). У залозі немає м'язів, тому підтягти її фізичними вправами і так збільшити неможливо.Що відбувається з молочними залозами

Молочні залози починають збільшуватися, починаючи з періоду статевого дозрівання, і цей процес триває протягом всього життя. Прийнято вважати, що надмірно збільшуються груди під час вагітності або в пубертатний період. Так молочна залоза відповідає на змінений гормональний фон жінки. У цьому стані груди ростуть і досить швидко досягають великого розміру.

Чи завжди великий розмір - гіпертрофія?

Об'єктивне підтвердження гіпертрофії грудей вважають справою досить важкою, оскільки складно визначити поріг умовної норми. Тому досить придатною для практичних цілей вважають класифікацію, де нормою вважають обсяг грудей в 275 кубічних сантиметрів. Якщо груди збільшуються від нормального обсягу на 50 відсотків, говорять про той чи інший ступінь гіпертрофії. Таким чином, нормальні груди становлять 250-300 кубічних сантиметрів, невелика гіпертрофія - 400-600 кубічних сантиметрів, виражена відносно - 600-800 кубічних санттіметров, значна або виражена гіпертрофія - 800-1000 кубічних сантімеров, гігантомастія - 1500 і більше кубічних сантиметрів.

Чому мати великі груди не завжди добре


Більшість жінок приходять до хірурга з бажанням позбутися від дискомфорту і фізичного болю. Скаржаться зазвичай на психологічний і фізичний стан. Висячі важкі груди нерідко стають джерелом хронічного болю. Пацієнтки скаржаться:
  • на почуття напруги в шиї;
  • біль у плечах;
  • глибокі борозни від лямок бюстгальтера;
  • головний біль;
  • біль у попереку;
  • великий дискомфорт в самих грудях.
Опуклий живіт доповнюється викривленням хребта. В підгрудних складках можуть розвинутися попрілість і інші дерматологічні проблеми - через постійну вологість. Жінки, у яких збільшені молочні залози, часто відзначають, що обмежена їх фізична активність. Проблемою стає і підбір одягу.

Що робити

Зверніться до лікаря-мамолога. Разом ви знайдете оптимальний спосіб вирішення проблеми.
Джерело: УкрМедіа

Великі груди: погано чи Добре Великі груди: погано чи Добре Reviewed by Denis 55 on 20:31 Rating: 5
ВСІ ПРАВА НА МАТЕРІАЛИ РОЗМІЩЕНІ НА САЙТІ ІЗ ПОСИЛАННЯМ НА ЗОВНІШІ ДЖЕРЕЛА НАЛЕЖАТЬ ЇХНІМ АВТОРАМ . На платформі Blogger.