Вихід без трусів: зірки шокують новим цинічним трендом (ФОТО)


Цього року зірки здійняли справжній фурор своїми виходами у відвертих сукнях. Минулого року пікантні місця красуні прикривали прозорим вбранням, цього ж - вирішили оголити зону бікіні.Стиліст Наомі Істед, до речі, від цього не в захваті і називає цей трюк цинічним.
"Зіркові стилісти завжди шукають шлях шокувати пресу вбранням своїх клієнтів - цього року тренд носити прозорі сукні з боді - і це крайнощі. В цьому нереально виходити на публіку. Небезпечний образ, адже щось може піти не так. Коли немає білизни це потенційна модна катастрофа.
До речі бренди Lasula, Boohoo та Missy Empire вже пропнують клієнткам такі сукні.
Стиліст рекомендує утриматися від таких суконь, одягати білизну в тон шкіри або фіксувати боді спеціальною стрічкою на стегнах.
"Якщо все-таки хочеться, то одягніть таку сукню на вихід, де не має значення, як багато тіла ви покажете", - говорить стіліст.
"Такі сукні не страхують від конфузів. Я б особисто уникала такого зухвалого образу". - сказала стиліст.
Нагадаємо, на Канському кінофестивалі модель Белла Хадід продемонструвала форми у відвертій сукні, після чого погляди на цей тренд розділились. Цього разу привернули до себе увагу моделі Даян Меллоу та Джулія Салемі на Венеціанському кінофестивалі. Дівчата вийшли у сексуальних сукнях без спіднього.
Джерело: УкрМедіа

Вихід без трусів: зірки шокують новим цинічним трендом (ФОТО) Вихід без трусів: зірки шокують новим цинічним трендом (ФОТО) Reviewed by Denis 55 on 17:03 Rating: 5
ВСІ ПРАВА НА МАТЕРІАЛИ РОЗМІЩЕНІ НА САЙТІ ІЗ ПОСИЛАННЯМ НА ЗОВНІШІ ДЖЕРЕЛА НАЛЕЖАТЬ ЇХНІМ АВТОРАМ . На платформі Blogger.