Як святкують весілля в Америці: враження Українки

В Україні триває весільна пора: сотні пар стають на весільний рушник, аби побратися. А як це відбувається в США?

 Про свої враження розповідає alloamerica.us.
"Весілля відбувалося у стилі, який би я назвала "кантрі" – під тентом на красівій галявині серед лісу. Краєвид був чудовий", – пише ресурс.
Гості


Весілля було розраховано приблизно на 100-150 осіб. Деякі гості приходили вдягнуті під стиль: ковбойські капелюхи, чоботи, джинси. Деякі – так, ніби щось робили вдома і «забігли на каву». Вони були одягнуті в шорти, в*єтнамки, сарафани. Вечірніх сукенок і костюмів не було.
Молода та молодий
Молодята, як усі наречені, виглядали щасливими та прекрасними. Сукня молодої була короткою і виглядала як коктельне плаття доларів за двадцять. Молодий дотримався стилю: джинси, капелюх, сорочка в клітинку. Язик молодого вже до приходу гостей трохи заплітався, але молоду то не напружувало – вони виглядали надзвичайно ЩАСЛИВИМИ.
Стіл та саме гуляння
Забава тривала чотири-п'ять годин максимум. Всі прийшли, набрали їжі в пластикові тарілки зі шведського столу. Випили з пластикових стаканчиків шампанського за здоров'я молодих і чемненько викинули все у смітник.
Потім замовили в барі (спеціально змонтованому) коктейлі і почався перший танець. Молодий не закручував молоду у складних вправах і не вигинався в завчених реверансах. Постановка танцю була простою, вони танцювали і кайфували, що вони разом.
Потім почалось справжнє американське гуляння. Я б це назвала «кожен веселитися, як хоче». Всі стояли біля столиків, випивали, розмовляли, ходили, байдикували. Грала музика, під яку ніхто не танцював, окрім одного підвипившого молодика.


Десь за годину "шалених танців та конкурсів" відбулася кульмінація розваг на цьому весіллі: молода кинула букет і молодий зняв з молодої підвязку.

Всі... The end.
"Враження після весілля були двоякими. Я звикла до пишних і веселих гулянь, на які ти приходиш і тобе веселят цілу ніч, де ти наминаєш смаколики (де то тільки вміщається) у три заходь до 4 ранку, – пише ресурс.
– Українське весілля – це світський раут, це подія, де ти можеш на людей подивитися і себе показати. У нас весілля – це шоу, лімузини, столи, які ломляться від їжі, кришталі, артисти, музики, сукенки за тисячі доларів, місяці недоспаних ночей, стреси, а в багатьох сім'ї  ще й борги та кредити.
Українські весілля – це демонстрування вищого рівня добробуту, ніж він є насправді. І самі молодята, і їх рідні проживають тієї єдиний важливий день в суєті, переживають, як задовольнити 100 інших людей, яким в принципі все одно.
Тут весілля святкували звичайні американці – не багаті, але й не бідні. Смороду не заморочувалися з сукенками, їжею, чи іншими весільними дорогими штуками, щоб справити на когось враження. Вони прожили тій день для себе так, як вони цього хотіли, бо це було їхнє свято. І їм побарабану, що про них скажуть".                Джерело: УкрМедіа

Як святкують весілля в Америці: враження Українки Як святкують весілля в Америці: враження Українки Reviewed by Denis 55 on 14:51 Rating: 5
ВСІ ПРАВА НА МАТЕРІАЛИ РОЗМІЩЕНІ НА САЙТІ ІЗ ПОСИЛАННЯМ НА ЗОВНІШІ ДЖЕРЕЛА НАЛЕЖАТЬ ЇХНІМ АВТОРАМ . На платформі Blogger.