ВІЙНА НА ДОНБАСІ ЗАКІНЧИТЬСЯ ВОСЕНИ – ВРАЖАЮЧЕ ПРОРОЦТВО УКРАЇНСЬКОГО СВЯЩЕНИКА

Український священик дав несподіваний прогноз по Донбасу. Війна закінчиться восени, вважає він.Сообщает http://www.zvistka.net

Війна на Донбасі закінчиться восени, однак рік закінчення конфлікту не уточнюється. Про це написав у Facebook священик Української православної церкви Київського Патріархату (УПЦ КП) Олександр Дедюхін.

За його словами, конфлікт на Донбасі «приречений» закінчитися восени, так як священик вважає, що війни завжди так закінчуються. Ось тільки він не уточнив, в якому році це станеться.
— Війна обов’язково закінчиться восени. Напевно не цієї, швидше за все, навіть не наступної, але обов’язково восени, тому що війни завжди закінчуються так. Не коли перестають стріляти гармати.  Не коли важливі дядьки в урочистій обстановці під наглядом телекамер підписують перемир’я. і навіть не коли поховано останнього убитого нею солдатів. Війна закінчується інакше. Солдат приходить додому і не може знайти себе, плаче про полеглих побратимів. Хворіє цим. Часто п’є і стоїть на біржі. 

А потім несподівано згадує про насіння, знайдене ним в найжахливіший і невідповідний момент на фронті. Солдат майже без надії кидає його в землю свою, і воно виявляються чарівними — приносять несподівано щедрий плід — дітьми, бізнесом і тим, що поїсти. Він збирає врожай. Озирається на плоди своєї праці. Відкушує великий шматок соковитого яблука. прожовє смакуючи. І каже: «Ось тепер війна точно закінчилася! Перемога». І таке, найчастіше, трапляється восени, — повідав своє бачення закінчення війни на Донбасі Дедюхін.

ВІЙНА НА ДОНБАСІ ЗАКІНЧИТЬСЯ ВОСЕНИ – ВРАЖАЮЧЕ ПРОРОЦТВО УКРАЇНСЬКОГО СВЯЩЕНИКА ВІЙНА НА ДОНБАСІ ЗАКІНЧИТЬСЯ ВОСЕНИ – ВРАЖАЮЧЕ ПРОРОЦТВО УКРАЇНСЬКОГО СВЯЩЕНИКА Reviewed by Denis 55 on 21:01 Rating: 5
ВСІ ПРАВА НА МАТЕРІАЛИ РОЗМІЩЕНІ НА САЙТІ ІЗ ПОСИЛАННЯМ НА ЗОВНІШІ ДЖЕРЕЛА НАЛЕЖАТЬ ЇХНІМ АВТОРАМ . На платформі Blogger.