Віталій Козловський провів ніч зі світською левицею у Шоколадному будиночку (відео, фото)

Український співак Віталій Козловський зняв у новому кліпі "Перша ніч без тебе" фатальну брюнетку.

Нею стала не офіційна обраниця Раміна і навіть не екс-партнерка по знімальному майданчику Влада Литовченко, як це було в кліпі "Дощ стукає у вікно" (2008).
Нова героїня роману українського ловеласа - телеведуча Наталі Аминева. Правда, представники артиста підкреслюють, що пристрасті, які вирували на знімальному майданчику, - не більше, ніж акторська гра.
За сюжетом, герой Віталія переживає розставання і залишається в порожньому красивому будинку один. Співак стверджує, що йому дуже знайома біль розставання.
"Коли закохуєшся, то здається, що це почуття буде тривати вічно, але іноді любов закінчується навіть коли хтось із двох людей все ще любить і намагається втримати стосунки. Коли це сталося в моєму житті, найважче мені було пережити першу ніч без коханої людини. Ту ніч, коли лягаєш у холодну постіль і розумієш, що так, як раніше - вже не буде ніколи", - поділився Віталій.Віталій Козловський - "Перша ніч без тебе"
Зйомки проходили в старовинному особняку 1899 року, більш відомому під назвою "Шоколадний будиночок". У ролику Віталій, який, як відомо, колись був професійним танцюристом, постарався продемонструвати свої хореографічні вміння.
Джерело: УкрМедіа

Віталій Козловський провів ніч зі світською левицею у Шоколадному будиночку (відео, фото) Віталій Козловський провів ніч зі світською левицею у Шоколадному будиночку (відео, фото) Reviewed by Denis 55 on 13:17 Rating: 5
ВСІ ПРАВА НА МАТЕРІАЛИ РОЗМІЩЕНІ НА САЙТІ ІЗ ПОСИЛАННЯМ НА ЗОВНІШІ ДЖЕРЕЛА НАЛЕЖАТЬ ЇХНІМ АВТОРАМ . На платформі Blogger.