Мольфар з Буковини розповів, коли закінчиться Війна (ВІДЕО)

Сніданок з 1+1 вирушив у мандрівку Буковиною. Один із запланованих маршрутів – село Берегомет, що в годині їзди від Чернівців. Патріоти України пропонують вам переглянути відео з пророцтвом ясновидця.Сообщает http://www.zvistka.net

– Найдивовижніша зустріч. Прямуємо до села Берегомет. Про нього знають делеко за межами Буковини завдяки одному мешканцю – справжньому мольфару Штефану, – розповідає ведуча програми Анна Кунець.

Пан Штефан мольфарство поєднує із роботою сторожем у селищній раді. Розповідає, що вже 17 років допомогає людям. До нього приїжджають люди з Києва, Львова та навіть із-за кордону. Були гості з Німеччини, Чехії, Росії.

Мольфар напророчив майбутнє й журналістці. Сказав, що у дівчини буде все, що вона хоче. А насамкінець Анна Кунець запитала пана Штефана, коли закінчиться війна. – Думаю, що через рік, – відповів він. А на запитання, чи буде Україна у Європі, мольфар сказав, що ні.Мольфар з Буковини розповів, коли закінчиться Війна (ВІДЕО) Мольфар з Буковини розповів, коли закінчиться Війна (ВІДЕО) Reviewed by Denis 55 on 22:33 Rating: 5
ВСІ ПРАВА НА МАТЕРІАЛИ РОЗМІЩЕНІ НА САЙТІ ІЗ ПОСИЛАННЯМ НА ЗОВНІШІ ДЖЕРЕЛА НАЛЕЖАТЬ ЇХНІМ АВТОРАМ . На платформі Blogger.