Новий рекорд Гінесса: дівчина з самою довгою бородою у світі (фото, відео)

274771_1
У Книгу рекордів Гіннесса включили молоду мешканку Великобританії 24-річну Харнаам Каур (Harnaam Kaur), як жінку з самою довгою бородою в світі.
Сама дівчина є активісткою руху за позитивне ставлення до тіла, яким би не нагородила природа. Дівчина страждає рідкісним захворюванням, що викликає надмірний ріст волосся.
Втім, дівчина не сумує, так і до своєрідної зовнішності у неї логічний підхід: борода є відмінною підмогою в пошуку дійсно сильної любові, оскільки Каур впевнена, що лише по-справжньому призначений їй долею чоловік, зможе полюбити її, не звертаючи увагу на бороду.
274771_2
Крім того, Харнаам відрощує бороду не без задоволення – на її думку така незвичайна деталь робить її ще більш жіночною, а зараз довжина волосяного покриву на її обличчі вже 15 сантиметрів. Також британка веде сторінку в Инстаграмме і часто викладає туди свої фотографії.Новий рекорд Гінесса: дівчина з самою довгою бородою у світі (фото, відео) Новий рекорд Гінесса: дівчина з самою довгою бородою у світі (фото, відео) Reviewed by Denis 55 on 16:35 Rating: 5
ВСІ ПРАВА НА МАТЕРІАЛИ РОЗМІЩЕНІ НА САЙТІ ІЗ ПОСИЛАННЯМ НА ЗОВНІШІ ДЖЕРЕЛА НАЛЕЖАТЬ ЇХНІМ АВТОРАМ . На платформі Blogger.