ХОРОШАЯ НОВОСТЬ ДЛЯ ВСЕЙ УКРАИНИ !!! Россия подготавливается к уходу из Донбасса

Росіяни проти втручання Кремля в справи так званих «народних республік». Їм взагалі не подобається, що біженці з Донбасу приїжджають в РФ.Сообщает http://www.zvistka.net

Про це повідомляють у Всеросійському центрі вивчення громадської думки (рос. ВЦИОМ), який і проводив опитування.

Так, росіян, які б підтримували виникнення фейкових республік на Сході України, поменшало на 6 %. Менше стало й тих, хто готовий і далі відправляти гумконвої на Донбас. Ділитися з «братніми» бойовиками охочих поменшало на цілих 14%. І в решті, кожний третій росіянин наполягає: не втручатися в справи так званих ЛНР та ДНР.
Політолог Вадим Карасьов пояснив: щомісяця російський бюджет витрачає 150 млн доларів на підтримку Л/ДНР.

Крім того, за його словами, слід розуміти, що «ВЦИОМ» – привладний соціологічний центр.

«У Росії готують суспільство до того, що треба буде піти з Донбасу. Правда, на своїх умовах», – говорить експерт.

І все це робиться для того, щоб  інсталювати  Л/ДНР в українське державне тіло, впевнений він.

«Це ніби пересадка органу для того, щоб він потім змінив весь організм. Вони прагнуть створити з України складнокомпозитну республіку, на кшталт Боснії і Герцеговини. Така модель була б найбажаніша для Путіна», – говорить Карасьов.

Тобто кінцева мета, за його словами, – зробити з України федерацію або навіть конфедерацію окремих республік. Росія при цьому бачить для себе роль модератора розрізненого організму.

ХОРОШАЯ НОВОСТЬ ДЛЯ ВСЕЙ УКРАИНИ !!! Россия подготавливается к уходу из Донбасса ХОРОШАЯ НОВОСТЬ ДЛЯ ВСЕЙ УКРАИНИ !!! Россия подготавливается к уходу из Донбасса Reviewed by Denis 55 on 14:19 Rating: 5
ВСІ ПРАВА НА МАТЕРІАЛИ РОЗМІЩЕНІ НА САЙТІ ІЗ ПОСИЛАННЯМ НА ЗОВНІШІ ДЖЕРЕЛА НАЛЕЖАТЬ ЇХНІМ АВТОРАМ . На платформі Blogger.