У Карпатах унікальне джерело лікує водою, що горить: опубліковано ВІДЕО

1_152171-21
В мережі опубліковано ВІДЕО з унікального джерела у Карпатах, яке славиться цілющою водою, що “горить”. Як зазначається, коли піднести запалений сірник до труби джерела вода спалахує. Місцеві кажуть, що за доброї погоди полум’я сягає й кількох метрів, а саме джерело не замерзає навіть взимку, передає varota.com.uа.
Джерело розміщужться у Верховині на Прикарпатті. Вода з нього не має ніякого неприємного запаху не має, місцеві нею вмиваються і п’ють. Кажуть, що бульбашки є цілющими і лікують гастрит, хвороби печінки і нирок, та навіть мікроінсульти.
З’явилося джерело ще півстоліття тому під час пошуків нафти.

Науковці кажуть, що вода горить, бо захоплює у надрах гази і з ними виходить на поверхню. Геологи тривоги не б’ють, оскільки надмірної загазованості навколо немає.


У Карпатах унікальне джерело лікує водою, що горить: опубліковано ВІДЕО У Карпатах унікальне джерело лікує водою, що горить: опубліковано ВІДЕО Reviewed by Denis 55 on 13:00 Rating: 5
ВСІ ПРАВА НА МАТЕРІАЛИ РОЗМІЩЕНІ НА САЙТІ ІЗ ПОСИЛАННЯМ НА ЗОВНІШІ ДЖЕРЕЛА НАЛЕЖАТЬ ЇХНІМ АВТОРАМ . На платформі Blogger.