Пересадка голови людини може пройти вже на початку наступного рокуВчений зміг подолати одне з головних перешкод на шляху пересадки голови – повторне приєднання спинного мозку.
Італійський хірург Серджіо Канаверо, який планує здійснити першу в світі пересадку голови людини, заявив про те, що проведення подібної операції можливо вже на початку наступного року, повідомляє видання The Independent. Канаверо провів три успішних експерименту на тварин, які були описані їм у статтях, опублікованих у журналі Surgical Neurology International.
Вчений зміг подолати одне з головних перешкод на шляху пересадки голови – повторне приєднання спинного мозку. Канаверо спільно зі своїми колегами провів операцію собаці, яка виявилася цілком паралізованою після травми шиї, і через два тижні тварина зміг рухати передніми лапами.
А вже через три тижні собака знову змогла ходити. Крім того, дослідники провели досліди на мишах і щурах.
Критики стверджують, що дослідів на мишах і щурах недостатньо для переконливих висновків, але Канаверо рішуче налаштований провести операцію на людині вже на початку наступного року. Раніше повідомлялося про те, що в Китаї з'явився другий претендент на пересадку голови.
Ним став 62-річний повністю паралізований Ван Хуаньминь. Операція, імовірно, пройде в Харбіні.
Джерело: УкрМедіа

Пересадка голови людини може пройти вже на початку наступного року Пересадка голови людини може пройти вже на початку наступного року Reviewed by Denis 55 on 15:35 Rating: 5
ВСІ ПРАВА НА МАТЕРІАЛИ РОЗМІЩЕНІ НА САЙТІ ІЗ ПОСИЛАННЯМ НА ЗОВНІШІ ДЖЕРЕЛА НАЛЕЖАТЬ ЇХНІМ АВТОРАМ . На платформі Blogger.