Анна Семенович заручена

Судячи з нещодавно опублікованим фото в Инстаграмм Анни Семенович, ведуча готується до весілля. Про це твердять прихильники, які побачили на пальці Семенович величезне кільце з діамантом на безіменному пальці.

Зовсім нещодавно 36-річна Ганна Семенович "заливала свою самотність" в московських барах, міркувала з незнайомими чоловіками про різницю між чоловіками і жінками, релігії і щастя, і виходила напідпитку під руку зі своїм особистим водієм. А вже сьогодні на її пальці красується величезне кільце з діамантом.


Невже Анна Семенович виходить заміж? Про це стали активно міркувати шанувальники і передплатники колишньої учасниці групи "Блискучі", адже на одній з останніх опублікованих Анною Семенович фотографій на її пальці красувалася обручка. Знімок Семенович опублікувала на своїй сторінці в Инстаграмм.
Особистість таємного нареченого російської виконавиці покрита мороком, а сама Анна не поширюється про те, що виходить заміж. Однак якщо судити з останніх фотографій, дане кільце красується на її пальці з часу, коли вона їздила в Грецію. Щасливі за свого кумира шанувальники побажали співачці щастя і удачі в сімейному житті.

Більш того, останнім часом Семенович активно веде жіночі тренінги про те, як швидше вийти заміж, що призвело до бурхливих обговорень з боку опонентів Семенович. За їх словами, незрозуміло, як може давати подібні поради незаміжня дівчина. Але, судячи з усього, Семенович все-таки знала, що радити. Так як, судячи з розміру кільця, співачці вдалося схилити улюбленого до заручини. Анна Семенович не з тих зірок, які тут же сурмлять про своє щастя. Як зізналася раніше співачка, "щастя любить тишу", тому Семенович скромно продемонструвала кільце, без зайвих слів.
Життя Семенович кардинально змінюється цієї осені. Крім заручин, Ганна готується виступити на сцені. У Будинку актора в компанії режисера-постановника та інших акторів співачка готується зіграти у виставі "День ВДВ" . Семенович зізналася, що дуже боїться свого майбутнього виступу, тому наполегливо трудиться, щоб завчити свою роль, зуміти поставити слова руху, а пізніше піднести глядачеві все так, щоб її гра виглядала не награно.
Джерело: УкрМедіа

Анна Семенович заручена Анна Семенович заручена Reviewed by Denis 55 on 20:36 Rating: 5
ВСІ ПРАВА НА МАТЕРІАЛИ РОЗМІЩЕНІ НА САЙТІ ІЗ ПОСИЛАННЯМ НА ЗОВНІШІ ДЖЕРЕЛА НАЛЕЖАТЬ ЇХНІМ АВТОРАМ . На платформі Blogger.