Слова Путіна про Леніна – це його особиста точка зору, – Пєсков

ca9f9375434df34a198cbba5adc

Президент Росії Володимир Путін, коли говорив про засновника СРСР Володимира Леніна, висловлював свою особисту позицію, і його слова не повинні викликати обурення серед прихильників Леніна.
Про це під час прес-конференції заявив прес-секретар російського президента Дмитро Пєсков, новину передає “Преса України”.
“Президентом була озвучена його точка зору. Навряд чи це має бути приводом для обурення, швидше, це може бути приводом для незгоди, але не обурюватися”, – заявив Пєсков і додав, що будь-яка людина може вільно висловлювати свою точку зору на ті чи інші історичні процеси.
Крім того прес-секретар Путіна запевнив, що в Кремлі в даний час питання про поховання тіла Леніна не розглядається. “Такого питання немає ні в області дискусій, ні в області якихось прикладних міркувань, проробок. Такого питання у порядку денному взагалі не стоїть”, – сказав Пєсков.
Нагадаємо, раніше президент Російської Федерації Володимир Путін заявив, що діяльність засновника СРСР Володимира Леніна привела до розпаду Радянського союзу.


Слова Путіна про Леніна – це його особиста точка зору, – Пєсков Слова Путіна про Леніна – це його особиста точка зору, – Пєсков Reviewed by Denis 55 on 15:22 Rating: 5
ВСІ ПРАВА НА МАТЕРІАЛИ РОЗМІЩЕНІ НА САЙТІ ІЗ ПОСИЛАННЯМ НА ЗОВНІШІ ДЖЕРЕЛА НАЛЕЖАТЬ ЇХНІМ АВТОРАМ . На платформі Blogger.