Це шикарне весільне плаття не захотіла вдягнути жодна наречена … Ви помітили чому? (ФОТО)

6-5-700x425
Найтонше мереживо, витончено розшитий ліф, найніжніші оборки … Про таку весільну сукню мріяла б не одна дівчина, що збирається заміж. Але … Як завжди є одне “але”, і саме воно зупинить навіть саму екстравагантну наречену від того, щоб вдягнути цей шедевр. Передає Корупція.Маркет


Це плаття – торт. Деталі наряду виконані настільки реалістично, що з першого погляду неможливо відрізнити плаття від звичайного. І навіть при найближчому розгляді фотографій не можна повірити, що зроблено воно не зі звичайної тканини і мережива.
Першу в світі їстівну весільну сукню створили британські кондитери Сільвія Ельба, Іветт Марнет і художниця Іллінка Парників. Сукня виконана в натуральний розмір висотою в 170 см і вагою в 70 кг.
Не дивлячись на те що дівчата працювали втрьох, робота зі створення кондитерського шедевра зайняла 300 годин.
1-8
2-6


3-6
7-4

Це шикарне весільне плаття не захотіла вдягнути жодна наречена … Ви помітили чому? (ФОТО) Це шикарне весільне плаття не захотіла вдягнути жодна наречена … Ви помітили чому? (ФОТО) Reviewed by Denis 55 on 15:30 Rating: 5
ВСІ ПРАВА НА МАТЕРІАЛИ РОЗМІЩЕНІ НА САЙТІ ІЗ ПОСИЛАННЯМ НА ЗОВНІШІ ДЖЕРЕЛА НАЛЕЖАТЬ ЇХНІМ АВТОРАМ . На платформі Blogger.