СЛІПА ДІВЧИНКА НА “ГОЛОС. ДІТИ-3” РОЗЧУЛИЛА ТІНУ КАРОЛЬ (ВІДЕО)

На “сліпих прослуховуваннях” вокального проекту “Голос. Діти-3” 10-річна Карина Солод із Черкас, яка втратила зір через вроджену хворобу, до сліз розчулила зіркового тренера Тіну Кароль.Сообщает http://ukrainians.today

Виступ Карини з піснею Квітки Цісик “Черемшина” став одним із найбільш емоційних моментів першого ефіру шоу.Незважаючи на проблеми із зором, дівчинка виконала свою заповітну мрію – заспівати на великій сцені. “Коли я співаю на сцені, я ніби бачу все. Я прийшла на цей проект, щоб подарувати всім радість, тепло і частинку своєї душі”, – говорить маленька співачка.

І хоча ніхто з тренерів не натиснув заповітну червону кнопку, Карина не засмутилася – одна її мрія вже збулася.Усі тренери вийшли до Карини на сцену, щоб обійняти дівчинку після виступу та похвалити її. Після цього Потап відніс її на руках за лаштунки, тоді, коли Тіна Кароль не могла стримати сліз, як і багато глядачів у залі.


СЛІПА ДІВЧИНКА НА “ГОЛОС. ДІТИ-3” РОЗЧУЛИЛА ТІНУ КАРОЛЬ (ВІДЕО) СЛІПА ДІВЧИНКА НА “ГОЛОС. ДІТИ-3” РОЗЧУЛИЛА ТІНУ КАРОЛЬ (ВІДЕО) Reviewed by Denis 55 on 22:40 Rating: 5
ВСІ ПРАВА НА МАТЕРІАЛИ РОЗМІЩЕНІ НА САЙТІ ІЗ ПОСИЛАННЯМ НА ЗОВНІШІ ДЖЕРЕЛА НАЛЕЖАТЬ ЇХНІМ АВТОРАМ . На платформі Blogger.