У США знайшли затонулий піратський корабель

Кліффорд виявив дивовижну знахідку біля узбережжя штату Массачусетс.

Американський дослідник Баррі Кліффорд заявив про виявлення справжнього скарбу. Він знайшов затонулий піратський корабель з вантажем монет і коштовностей.
Кліффорд виявив дивовижну знахідку біля узбережжя штату Массачусетс. Імовірно, корабель належав пірату Сэмуэлю Белламі на прізвисько Чорний Сем. Судно, разом з усіма пасажирами (близько 150 піратів), затонуло на початку XVIII століття, за чутками, на борту було золото і коштовності з 50 пограбованих кораблів.

Дослідник витратив близько 30 років життя, займаючись пошуками скарбів і стародавніх затонулих кораблів. Однак найчастіше його знахідки були не дуже цінними. Так, у 2014 році Кліффорд заявляв, що знайшов на Гаїті судно «Санта-Марія», на якій Христофор Колумб відкрив Америку. Але дослідження ЮНЕСКО показали, що це останки корабля, затонулого набагато пізніше.
У 2015 році дослідник оголосив про виявлення судна знаменитого шотландського пірата Вільяма Кідда. Тоді Кліффорд стверджував, що йому вдалося знайти на кораблі срібний злиток вагою 45 кілограмів. Але і в цей раз вчені з ЮНЕСКО спростували успіх американця. Вони прийшли до висновку, що злиток на 95% складається з свинцю.


Джерело: УкрМедіа
У США знайшли затонулий піратський корабель У США знайшли затонулий піратський корабель Reviewed by Denis 55 on 14:00 Rating: 5
ВСІ ПРАВА НА МАТЕРІАЛИ РОЗМІЩЕНІ НА САЙТІ ІЗ ПОСИЛАННЯМ НА ЗОВНІШІ ДЖЕРЕЛА НАЛЕЖАТЬ ЇХНІМ АВТОРАМ . На платформі Blogger.