Віра Брежнєва ШОКУВАЛА всіх, обстригши розкішне волосся (ФОТО)

Віра Брежнєва опублікувала фотографію в себе в інстаграмі, яка спантеличила більшість її прихильників.Сообщает http://www.unn24.com.ua

Фотографія зроблена великим планом, що дозволяє до найменших деталей роздивитися обличчя співачки і її макіяж, передає Корупція.СтарСтосовно макіяжу ніяких неприємних висловлювань і придирок збоку шанувальників не було, але от, що стосується самої зовнішності, то багато фанатів писали невдоволені коментарі через те, що їм не сподобалася фотографія великим планом і порадили Брежнєвій надалі уникати таких знімків.14677190_186929909Деякі фанати були ще більш жорстокими по відношенню до зірки і написали, що вона взагалі не красива, а вся її краса — це професійний макіяж.

Також Віра потрапила в опалу через те, що при першому погляді на фотографію здається, що дівчина обстригла своє розкішне біляве волосся, яке є її фішкою. Але, насправді, Віра просто зібрала волосся таким чином, що здається, ніби в неї каре.

Цією фотографією віра хотіла похвалитися прихильникам, що тільки що вийшла з салону краси, а натомість натрапила на шквал критики і негативних відгуків.

Віра Брежнєва ШОКУВАЛА всіх, обстригши розкішне волосся (ФОТО) Віра Брежнєва ШОКУВАЛА всіх, обстригши розкішне волосся (ФОТО) Reviewed by Denis 55 on 21:09 Rating: 5
ВСІ ПРАВА НА МАТЕРІАЛИ РОЗМІЩЕНІ НА САЙТІ ІЗ ПОСИЛАННЯМ НА ЗОВНІШІ ДЖЕРЕЛА НАЛЕЖАТЬ ЇХНІМ АВТОРАМ . На платформі Blogger.