Путін - міфічна істота, всемогутній і безсмертний.

Путін – це господар Валахії Влад Цепеш який народився в 1431 році, більш відомий як граф Дракула.

Так британське видання The Telegraph опублікувало іронічний матеріал, в якому задається питанням, чому на фотографіях столітньої давності можна помітити людей, дуже схожих на президента РФ Володимира Путіна.
"Володимир Путін безсмертний? Відповіді, звичайно, немає. Але з'явилася фотографія, яка показує, що російський президент живе 100 років, майже не змінюючись", - пише видання.

На фото, знятому в 1920 році, зображений російський солдат, що має схожість з нинішнім лідером РФ. Ще на одному фото 1941 року зображений російський солдат, який також дуже схожий на президента РФ.
"Можливо, ключ до його довгого життя - їзда на коні без сорочки, або залишатися у формі дозволяє заняття різними видами спорту", - іронізує видання.
Конспірологи припустили, що це більше, ніж збіг або просто гарне здоров'я. На їхню думку, фотографії доводять, що російський лідер може бути безсмертним.
"В соціальних мережах циркулюють фотографії 1920 і 1941 років, і деякі люди стверджують, що вони є зображеннями Володимира Володимировича. Насправді, прихильники тези про те, що Путін - всемогутній і безсмертний, запустили історію, що їх президент - це міфічна істота, яка живе на нашій планеті протягом сотень, якщо не тисяч років", - йдеться в матеріалі.
Інші припускають, що Путін – це господар Валахії Влад Цепеш який народився в 1431 році, більш відомий як граф Дракула.
Джерело: УкрМедіа
Путін - міфічна істота, всемогутній і безсмертний. Путін - міфічна істота, всемогутній і безсмертний. Reviewed by Denis 55 on 00:29 Rating: 5
ВСІ ПРАВА НА МАТЕРІАЛИ РОЗМІЩЕНІ НА САЙТІ ІЗ ПОСИЛАННЯМ НА ЗОВНІШІ ДЖЕРЕЛА НАЛЕЖАТЬ ЇХНІМ АВТОРАМ . На платформі Blogger.