Леонардо ді Капріо таємно готується до Весілля

Всесвітньовідомий актор Леонардо ді Капріо таємно готується до весілля з моделлю зі Швеції Ніні Агдал. Одруження пара запланувала на весну наступного року.

Володар "Оскара" вже давно вважали вічним холостяком, проте 24-річної обраниці вдалося щось змінити в світогляді актора, що той зважився поставити штамп в паспорт і розлучитися зі своїм статусом вільного чоловіка. Як повідомляють американські ЗМІ, пара познайомилася кілька років тому, проте заявила про свої стосунки лише на початку цього року.

Стало відомо, що захід пройде на острові Сент-Бартс навесні. Лео не відмовляє своїй обраниці ні в чому і надав займатися підготовкою до церемонії Ніні самостійно. В якості гостей планують запросити тільки самих близьких - Люка Хааса, Кейт Уінслет і Тобі Магуайера з дружиною.

До моделі Агдал у ді Капріо була велика кількість інших дівчат-моделей, з якими відносини надовго не затяглися. Але Ніна знайшла якісь важелі тиску на актора, що довела ситуацію до вінця.

Джерело: УкрМедіа
Леонардо ді Капріо таємно готується до Весілля Леонардо ді Капріо таємно готується до Весілля Reviewed by Denis 55 on 22:42 Rating: 5
ВСІ ПРАВА НА МАТЕРІАЛИ РОЗМІЩЕНІ НА САЙТІ ІЗ ПОСИЛАННЯМ НА ЗОВНІШІ ДЖЕРЕЛА НАЛЕЖАТЬ ЇХНІМ АВТОРАМ . На платформі Blogger.