Що станеться з організмом після відмови від Куріння

Якщо ти не можеш кинути палити, тобі потрібно щось дізнатися.

Якщо ти все ще палиш, але думки про те, що пора зав'язувати з цією шкідливою звичкою не дають спокою, тобі варто прочитати цю статтю і зробити висновки. Ми наведемо тобі екскурсію по твоєму організму і розповімо, як відмова від нікотину поліпшить стан твого здоров'я.
Отже, ти кидаєш палити. Дивись, як змінюється твій організм вже за перші півгодини:Через 20-30 хвилин після того, як була палити остання цигарка, артеріальний тиск знижується, а разом з ним нормалізується пульс, поліпшується кровообіг. Вже через вісім ваші легені починають прочищатися від негативних наслідків куріння. З організму виводиться вуглекислий газ, що дає легким можливість позбавлятися від слизу у міру підвищення показників кисню.

Через 48 годин у колишнього курця поліпшуються почуття нюху і дотику. 72 години потому переваги для здоров'я стають ще більш очевидними, так як бронхіоли в легенях починають розслаблюватися, що полегшує дихання. Якщо ти зможеш тримати себе в руках і не палити протягом декількох місяців, це позитивно вплине на кровообіг і функції легень – вони будуть ще більш ефективно прочищатися від слизу.
Через дев'ять місяців ти відмітиш, що стала рідше хворіти інфекційними захворюваннями, а відбувається це за рахунок поліпшення роботи легенів. Ближче до року твого зречення від залежності ти відчуєш прилив енергії, плюс до цього моменту ризик хвороб серця знижується наполовину.


Через п'ять років небезпека виникнення інсульту у колишнього курця не буде перевищувати аналогічної небезпеки у некурящих. Наполовину знизиться ризик раку порожнини рота і стравоходу, а також пухлин шийки матки. Через 10 років після відмови від куріння ризик раку легенів у порівнянні з діючими курцями знижується наполовину.

Нарешті, через 15 років після відмови від куріння ризик хвороб серця також відповідає аналогічному показнику у некурящих. У цей же період падає і небезпека передчасної смерті.


Джерело: УкрМедіа
Що станеться з організмом після відмови від Куріння Що станеться з організмом після відмови від Куріння Reviewed by Denis 55 on 16:45 Rating: 5
ВСІ ПРАВА НА МАТЕРІАЛИ РОЗМІЩЕНІ НА САЙТІ ІЗ ПОСИЛАННЯМ НА ЗОВНІШІ ДЖЕРЕЛА НАЛЕЖАТЬ ЇХНІМ АВТОРАМ . На платформі Blogger.