Що станеться, якщо намазати милом дзеркало. Я оцінив цей хитрий прийом! (ФОТО)

RWQWA1
Запітніле дзеркало часто мене засмучує. Коли у ванній тепло і волого, себе не розгледиш, а після протирання скло стає мутним надовго …
Якщо тобі знайоме це неприємне почуття, скористайся перевіреним прийомом! Він діє моментально і залишає дзеркало у ванній найчистішим на тривалий термін, захищаючи його від запотівання.
Мило проти запотівання скла


Чисте дзеркало – це не тільки красиво, але і зручно. Щоб скло залишалося таким же незамутненим навіть після години, проведеної в теплому душі, можна скористатися цією геніальною ідеєю …

Все, що потрібно, – шматок звичайного твердого мила. На сухому дзеркалі по всій поверхні накреслив милом невеликі квадрати або смужки.
Спочатку дзеркало буде каламутним …
3 (1)
3-1-683x1024
Потрібно розтерти мильні квадрати м’якою ганчіркою. Витирай ретельно сухе мило, поки воно повністю не зникне з поверхні.
4 (1)
4-1-683x1024
Результат – сяюче скло без розводів. Завдяки цьому трюку дзеркало у ванні не буде пітніти ні за яких обставин!
5 (1)
5-1-683x1024


Мило допоможе запобігти запотівання окуляр в зимову пору! З скельцями окулярів зроби так: нанеси трохи мила і розітри ганчірочкою. Бездоганно!
6 (1)
6-1
Навіть маску для підводного плавання можна убезпечити від запотівання за допомогою мила!
7 (1)
7-1
Хороший і дуже простий засіб проти запотівання скла різних видів, що завжди знайдеться в домі! Тепер дзеркало у ванній буде показувати тільки чітке відображення, не забувай частіше посміхатися, дивлячись в нього. Якщо тобі у нагоді цей прийом, покажи його своїм друзям!


Що станеться, якщо намазати милом дзеркало. Я оцінив цей хитрий прийом! (ФОТО) Що станеться, якщо намазати милом дзеркало. Я оцінив цей хитрий прийом! (ФОТО) Reviewed by Denis 55 on 21:27 Rating: 5
ВСІ ПРАВА НА МАТЕРІАЛИ РОЗМІЩЕНІ НА САЙТІ ІЗ ПОСИЛАННЯМ НА ЗОВНІШІ ДЖЕРЕЛА НАЛЕЖАТЬ ЇХНІМ АВТОРАМ . На платформі Blogger.