В українських водійських посвідченнях введуть дві нові категорії

В українських водійських посвідченнях введуть дві нові категорії. Сообщает http://www.zvistka.net

У водійських посвідченнях нового єврозразка виключать деякі колишні категорії, але при цьому додадуть нові. Зокрема, в нових правах, які почнуть видавати в Україні з 2017 року, з’являться дві нові категорії: АМ і А2.

Категорія АМ надасть право на управління двоколісними або триколісними транспортними засобами (ТЗ) з максимальною швидкістю не більше 45 км / год. А ось категорія А2 дозволить їздити на мотоциклах, потужністю не більше 35 кВт (48 к.с.), а співвідношення потужність / вага яких не вище 0,2 кВт (0,27 к.с.) / 1 кг.
При цьому в правах єврозразка буде виключена нині існуюча категорія Т, що дозволяє в Україні управляти трамваями і тролейбусами.

Крім цього, з 2017 року дещо зміниться максимально допустимий вік для отримання певних категорій прав. Зокрема, буде складніше отримати право управляти коштами (категорія А) — зараз такі права можуть отримати особи у віці 16 років, а через 2 роки — тільки з 20 років.

Схожа ситуація з вантажівками категорії С — нині скоринки отримують в 18 років, а будуть з 21 року; з вантажівками, які експлуатуються з причепами СЕ — зараз з 19 років, а буде з 21 року, з автобусами і ТЗ з причепами (категорії D і DE) — нині з 21 року, а буде з 24 років.

Але чи стануть більш лояльними вимоги до віку тих, хто управляє легковими і легкими вантажівками з причепами (категорія BE і С1Е) — зараз такі права можна отримати з 19 років, а з 2017 року — з 18 років.

Нагадаємо, що введення прав єврозразка передбачено планом імплементації Директиви 2006/126 / EC Європейського Парламенту та Ради від 20 грудня 2006 року про водійських посвідченнях, який був затверджений розпорядженням Кабіна України №114 від 18.02 2015 року. Нові права також будуть відрізнятися від нинішніх меншим терміном дії.

Додамо, про введення нових документів говорилося ще в середині 2014 року.

В українських водійських посвідченнях введуть дві нові категорії В українських водійських посвідченнях введуть дві нові категорії Reviewed by Denis 55 on 13:02 Rating: 5
ВСІ ПРАВА НА МАТЕРІАЛИ РОЗМІЩЕНІ НА САЙТІ ІЗ ПОСИЛАННЯМ НА ЗОВНІШІ ДЖЕРЕЛА НАЛЕЖАТЬ ЇХНІМ АВТОРАМ . На платформі Blogger.