У Росії видали школярам сокири від вовків (ВІДЕО)

Таке рішення було прийнято після того, як по дорозі в школу двоє братів 14 і 12 років зустріли в лісі вовка.

У селі Верхній Нугуш Бурзянского району російської Республіки Башкортостан з-за нестачі грошей закрили середні та старші класи місцевої школи, а їх учнів перевели в навчальний заклад, розташований у сусідньому населеному пункті Галиакберово. У підсумку діставатися на уроки підліткам доводиться в буквальному сенсі слова звіриними стежками: їх 10-кілометровий шлях пролягає через ліс, в якому повно вовків. Для захисту від хижаків дітям видали... сокири, передає російське видання FlyNews24 .


Мабуть, хижак виявився ситим, і підліткам вдалося від нього втекти. З тих пір юні жителі Верхнього Нугуша ходять в школу виключно групами, а в руках тримають сокири. У той же час у фахівців-мисливствознавців ефективність даної міри викликає великі сумніви.

- Сокира практично неефективний проти вовка , - розповів журналістам старший єгер Клинского мисливського господарства Євген Себров.
- Якщо на нього замахнутися, то вовк, швидше за все, просто відкусить руку разом з цим сокирою. Набагато розумніше носити з собою рогатину, з допомогою якої можна не підпустити хижака до себе. Також слід ходити великими групами і по можливості шуміти, кричати - вовк дуже обережний звір і в цьому випадку, якщо не дуже голодний, зволіє уникнути зустрічі. Чого однозначно не слід робити - це втікати від вовка. При вигляді втечі у нього миттєво включається мисливський інстинкт.


Нагадаємо, що дикі вовки періодично проявляють себе і в Білорусі: так, влітку 2016 року страждає на сказ лісовий хижак напав на жителів села Первомайськ Речицького району Гомельської області .

Він покусав чотирьох місцевих жителів, кінь і кількох собак. У підсумку кривавий вовчий шлях був перерваний саме за допомогою сокири: хижака зарубав один із селян, що поверталися з роботи.

У Росії видали школярам сокири від вовків (ВІДЕО) У Росії видали школярам сокири від вовків (ВІДЕО) Reviewed by Denis 55 on 14:51 Rating: 5
ВСІ ПРАВА НА МАТЕРІАЛИ РОЗМІЩЕНІ НА САЙТІ ІЗ ПОСИЛАННЯМ НА ЗОВНІШІ ДЖЕРЕЛА НАЛЕЖАТЬ ЇХНІМ АВТОРАМ . На платформі Blogger.