БІЛЬШЕ НЕ ХОЛОСТЯК: ІРАКЛІ МАКАЦАРІЯ І АЛЬОНА ЛЕСИК ОДРУЖИЛИСЯ, ФАНАТИ ОШЕЛЕШЕНІ ВІД ЇЇ СУКНІ (ФОТО)

Головний герой шостого сезону романтичного реаліті-шоу “Холостяк” відповів на питання, яке цікавить всіх шанувальників проекту передає Корупція.СтарІраклі Макацарія розповів, коли харківська красуня Олена Лесик почує пропозицію руки і серця.
“Про одруження нас запитують дуже багато. Це питання часу. Дозрівання відносин вимагає більше часу, ніж просто бажання глядачів. Це дуже важливий крок у житті. Ми не вважаємо, що повинні комусь щось доводити. Коли ми дійдемо до цього рішення (через місяць або через два роки), то це буде саме тоді, коли ми вважатимемо за потрібне “, – заявив Іраклі.


Я не раз говорив, що не вірю в ідеальні стосунки і в ідеальних людей. Почну з себе. Я далеко не ідеальний і, відповідно, не можу чекати цього від іншої людини. Відносини у нас справжні: є і сварки і непорозуміння, є всі нормальні емоції, які виникають у відносинах. Не потрібно ідеалізувати відносини. Нехай вони будуть природними і справжніми, тоді все буде проходити саме собою “, – зазначив Макацарія.

БІЛЬШЕ НЕ ХОЛОСТЯК: ІРАКЛІ МАКАЦАРІЯ І АЛЬОНА ЛЕСИК ОДРУЖИЛИСЯ, ФАНАТИ ОШЕЛЕШЕНІ ВІД ЇЇ СУКНІ (ФОТО) БІЛЬШЕ НЕ ХОЛОСТЯК: ІРАКЛІ МАКАЦАРІЯ І АЛЬОНА ЛЕСИК ОДРУЖИЛИСЯ, ФАНАТИ ОШЕЛЕШЕНІ ВІД ЇЇ СУКНІ (ФОТО) Reviewed by Denis 55 on 20:36 Rating: 5
ВСІ ПРАВА НА МАТЕРІАЛИ РОЗМІЩЕНІ НА САЙТІ ІЗ ПОСИЛАННЯМ НА ЗОВНІШІ ДЖЕРЕЛА НАЛЕЖАТЬ ЇХНІМ АВТОРАМ . На платформі Blogger.