Коли потрібно лягати спати, щоб прокидатися бадьорим? Ця таблиця — справжнє відкриття!Кожному з нас знайоме відчуття енергійності і бадьорості з ранку, але такі вдалі дні деколи можна порахувати на пальцях.

 Найчастіше більшість людей прокидається з почуттям втоми, сонливості і незібраність.
Вся справа в тому, що багато хто неправильно розраховують час для продуктивного сну . Сон — це циклічний процес, який складається з швидкою фазою і повільною. Такий цикл триває приблизно 1,5 години. Щоб повноцінно відпочити, людині необхідно 5 циклів.
Щоб, прокинувшись, відчувати себе бадьорим і енергійним, необхідно розрахувати час пробудження таким чином, щоб дзвінок будильника звучав саме в той момент, коли ти будеш в швидкій фазі сну. Саме в цей момент найлегше повернутися в реальність.
У скільки лягати спати
 1. З допомогою цієї простої таблиці ти легко зможеш розрахувати час, коли треба лягати в ліжко.
 2. Лягай спати завжди в одному і тому ж місці. Ні в якому разі не можна працювати в приміщенні, де ти спиш. Спальня — священне місце для відпочинку!


Якщо ти погано спиш вночі, не варто лягати спати вдень. У разі сильної нестачі енергії, можна заснути вдень, але не більше ніж на 45 хвилин.

 • Для того щоб твій день був здоровим і продуктивним, слід обмежити вечірнє проведення часу перед комп'ютером, телевізором або з гаджетами. Справа в тому, що штучне світло негативно впливає на нашу мозкову діяльність, змушуючи свідомість спати.
 • Всі ті, хто любить поїсти перед сном, можуть робити це завжди. Але без фанатизму і не пізніше ніж за 2 години до сну! Їжа — відмінний антидепресант. Кращим варіантом для вечірнього перекусу стане склянку молока або ряжанки.

 • Дізнайся ще більше про користь сну, а також про те, чим відрізняється чоловічий сон від жіночого в нашому відео!
  Поділися з друзями цими корисними порадами! А також не забудь прочитати в нашій статті, як боротися з безсонням .

  Коли потрібно лягати спати, щоб прокидатися бадьорим? Ця таблиця — справжнє відкриття! Коли потрібно лягати спати, щоб прокидатися бадьорим? Ця таблиця — справжнє відкриття! Reviewed by Denis 55 on 15:00 Rating: 5
  ВСІ ПРАВА НА МАТЕРІАЛИ РОЗМІЩЕНІ НА САЙТІ ІЗ ПОСИЛАННЯМ НА ЗОВНІШІ ДЖЕРЕЛА НАЛЕЖАТЬ ЇХНІМ АВТОРАМ . На платформі Blogger.